Işıksız Tabela

Işıksız Reklam Tabelaları, şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri reklam ve tanıtım şeklidir. Küçük ya da büyük ölçekli bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerdir. Işıklı tabelayla kıyaslandığında en büyük fark aydınlatma düzeneğinin bulunmayışıdır. Kasa derinliği bulunmamakta ve isteğe göre tasarlanabilmektedir. Işıksız reklam tabelaları gün ışığında kolaylıkla seçilebildiği gibi, karanlıkta belirgin olarak görülemezler.

[widgetkit id=73]

 

 

 

http://www.hurreklamtabela.com/pag.php?id=10

Işıksız Reklam Tabelalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tabela ve reklamınızın ömrü için demir iskeletiniz mutlaka boyanmalı, aksi halde demir su ile temas ettiğinde ya da nemlendiğinde, paslanmaya başlar ve ömrü azalır.
Işıksızların aydınlatma düzeneğini dışarıdan ilave ışıklarla giderilebilmektedir.
Dışarı bağlanan aydınlatma ürünleri ile dolaylı maliyeti düşük, ışıklı tabelaya sahip olmuş olursunuz.
Kurulum ve montajının sağlam bağlanmış olması son derece önemlidir.
Bakım ve onarımına özen göstermeli, yazıların silinmesi beklenmeden yenilenmelidir.

Işıksız tabela , müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilen ürünlerimizden biridir. Firmanızın yapısına ve istediğiniz renklere uygun olarak size özel üretim yapılmaktadır. Görsel olarak ışıklı tabela modellerimizin benzeri olarak yer alır. Işıksız tabela yapımında uzman kadromuz ve son teknolojik makinalarımızla üretim yapmaktayız. Işıksız tabela, farklı malzemelerden birçok çeşit olarak imal edilir. Işıksız tabelayı, dış ve iç mekanlarımız da rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kutu harflerde de bu uygulamaya yer verebilme imkanınız bulunmaktadır. Kaliteli ve kullanışlı olan ışıksız tabela çeşitlerimiz şunlardır: dijital baskı vinil tabela, alüminyum oyma tabela, alüminyum kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela, kompozit kutu harf tabela, kompozit oyma tabela, sac tabela, folyo baskı tabela ,inşaat tabelası, totem tabela, paslanmaz krom tabela, yol tabelası, çatı tabelası. Işıksız tabela konusunda da ücretsiz keşif, grafik, tasarım ve imalat gibi hizmetler verilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz istediğiniz renk ve görsele sahip ışıksız tabelalarınızla aradığınız kaliteli hizmete kavuşacak, firmanızın en iyi şekilde yansıtacak ürünlere yer vereceksiniz. Açık hava reklamcılığı alanında sizlere daima destek vermekteyiz.