Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela , kutu harf tabela fiyatları , kutu harf tabela modelleri , kutu harf led ışıklı tabela , istanbul kutu harf tabela , fason kutu harf tabela imalatı .

http://www.hurreklamtabela.com/pag.php?id=28

kutu harf tabela konusunda sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesiyle fark yaratıyor. Paslanmaz Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf, Plexi Glass ( Pleksiglas )Kutu Harf, Dekota ( Forex ) Kutu Harf, Ahşap Kutu Harf gibi birçok kaliteli seçeneği, istediğiniz ürüne rahatlıkla ulaşmanızı sağlayacaktır. Fiyat olarak uygun miktarlar sunulan firmamız, açık hava reklamı yapmak isteyen müşterilerimize yardımcı olur. Tabela çeşitleri içinde en çok kullanılan model olan kutu harf tabelalarda, paslanmayan ürünlere yer verilir. Paslanmaz krom harf olarak da adlandıran ürünlerde kaliteli bir işçilik ve çelik kullanıldığı için maliyetli bir uygulama görülür. Ahşap olan kutu harf tabelalar, daha çok dekoratif bir görünüm elde edilsin diye tercih edilmektedir. Dekota kutu harf tabelası ise iç mekanlarınıza şıklık katmaktadır. Pleksiglas kutu harf, ışıklı tabela yapımında kullanıldığı gibi alüminyum kutu harf ise maliyeti uygun olduğu için sizlere hitap eder.

Kutu harf Tabela Fiyatları hizmetlerimizden yararlanmak için tabelacı arayan müşterilerimize özel, ön keşif ve fiyatlandırmak için Kutu harf Tabela Fiyatları ve çevre bölgeleri kapsayan tabelacılık hizmetlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Kutu harf Tabela Fiyatları İstanbul un her bölgesine hizmetlerimiz vardır. Bir Telefon kadar yakınız. Uzman Kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harf şekline getirilen uygulamalardır. İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Bu tür çalışmalar zarif ve ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedirler.

Kutu Harf Tabela Nasıl Yapılır?

Kutu harf tabela yapılmadan önce tasarım işlemleri gerçekleştirilir. Kullanılacak malzeme ayarlandıktan sonra harfler Router ve Lazer yardımıyla belirlenen ölçülerde kesilir. Bu harfler kullanılan malzemeye göre boyanır, boya seçiminde hava şartları dikkate alınmalıdır. Kaliteli boyalar tabelanın paslanmasına engel olur. Kutu Harf Tabela tasarlanışına göre bir araya getirilir. Montajı ve konumu kontrollü ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Plexiglas Kutu
Dekota Kutu
Alüminyum Kutu
Paslanmaz Krom Kutu
Pirinç Kutu
Köpük Kutu
Kutu Harf Tabelanın Sağladığı Avantajlar

Kutu Harf Tabelalar işletme ismini en iyi tanıtan çeşididir. Bu çalışmalar, açık ve kapalı ortamlarda çok rahat kullanılırlar ve genelde büyük boylarda yapıldıkları için müşteriyi direk etkilerler. Birçok çeşidi olan bu reklam mecraları kibar duruşları ile birçok şirketin tercihidir, özellikle alışveriş mekânları için çok idealdir.

Firmanın renklerini ve logosunu çok iyi ifade eder. İnsanların yoğun olduğu yerlerde bile markanın fark edilmesini sağlar. Canlı renklerle yapılan tasarımlar şirketinizin reklamını yapacak ömre sahiptirler. Siz de kutu harf tabela ile markanızın farkındalığını en kalabalık ortamlarda bile artırabilirsiniz!

Krom kutu harfler, pleksi(akrilik) kutu harfler, alüminyum ve prinç kutu harfler uygun fiyat yüksek kalite anlayışı ile imal edilmektedir.
Kutu Harf; paslanmaz krom kutu harflerimizde standart olarak 304 kalite paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Düz krom kutu harfler için ön yüzler 1 mm kalınlığında yan bantlar 0,70 mm kalınlığında yapılmaktadır. Fileli krom kutu harfler için ön yüzeylerde 1,2 mm paslanmaz sac yan bantlar için 0,80 mm yan bant kullanılmaktadır. yan bant yükskliği isteğe göre ayarlanabilmektedir. fileli harflerde pleksi , led ışık ve montaj için gerekli olan dekotalar harfler ile birlikte verilmektedir. düz krom harfler için isteğe bağlı olarak yapışma ayak veya vidalı ayak konulmaktadır.
Pleksi kutu harf; pleksi kutu harfler için standar olarak 3 mm pleksi malzeme kullanılmaktadır. yan bantların yükseklikleri isteğe göre ayarlanabilmektedir. montaj için gerekli olan dekota harfler sipariş ile birlikte verilmektedir. isteğe bağlı olarak led ışıklı imal edilebilir.
Alüminyum kutu harf; Alüminyum harflerimizde standart malzeme kalınlığı 2 mm dir. harfler statik boyalı olarak istenilen renkte üretilebilir.
Prinç kutu harfler; ön yüzeyler standart olarak 1 mm yan bantlar 0,70 mm dir. bant yüksekliği isteğe göre ayarlanılabilir. harfler polisajlı ve vernikli olarak teslim edilir.

Günümüzün en görsel en modern ve en nezih tabela modelidir. Uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmiştir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; Krom, Gold krom, alüminyum ve pleksi glassdır. Bu malzemeler her türlü hava şartına uzun ömürlü dayanıklıdır.
Krom metallerin arasında dış etkenlere en dayanıklı ve paslanmaz bir malzemedir. Krom aynı zamanda sert ve yüzeyi ayna gibi parlak olduğundan bir çok dekor işindede kullanılır.

Kutu harf yapımı başlandığında en gözde seçenek olan krom kutu harf, tamamen el işciliği ile yapılan bir tabela ürünü. Sizin için ışıklı veya ışıksız en iyi kutu harfleri üretiyoruz.

tabela imalatı ve tasarımlarında uzman kadrosuyla tüm tabela işlemlerinizi keşiften sonra tüm tabela çeşitlerini ön bilgi olarak sunar yapılan kreatif tabela çalışmalarından dilediğinizi seçtikten sonra tabelanız tamamlanır, Ekibimiz sizin için hazırlanan tabelayı titizlikle adresinizde montajını yapar.