Paslanmaz Krom Tabela

Paslanmaz Kutu Harf Tabela ; Paslanmaz metalden üretilmektedir. Özellikle paslanmaz olduğundan ve parlak olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Parlak olmasından dolayı şık bir görünüm sağlar. Paslanmaz kutu harflarin arkasına led  cipler döşenerek daha hoş bir görünüm sağlanabilir. Genelde bu şekilde tercih ediliyor fakat ışıksızda olabilir. Paslanmaz kutu harf tabelalar paslanmaz malzeme CNC Router da harfler ve şekiller kesilerek daha sonra harf yüksekliği müşterinin isteği üzerine hazırlanır.  Paslanmaz kutu harfler daha sonra istenilen Alüminyum veya başka bir levhanın üzerine kaynak yapılır. Bu kaynak yapılan kutu harflerin altına istenilirse ışık tesisatı konur. Işık istenilen renklerde olabilir.

[widgetkit id=71]

 

 

 

Genelde az elektrik tüketimi olan LED ışıklandırma sistemi uygulanır. Paslanmaz kutu harf tabela malzemesi pahalı olduğundan Biraz maliyetli bir tabela çeşitidir. Fakat tabela çeşitleri arasında en şık tabela çeşidi diyebiliriz.  kutu harf imalatında hem profesyonel ekibimiz ve Makine parkurumuzun geniş olmasından dolayı sıfır hata ile imalat yapmaktayız. Bu tür tabela işlerinde bizi tercih etmenizin daha birçok sebebi olabilir. Hem işçiliğimiz hemde 100 % müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

http://www.hurreklamtabela.com/pag.php?id=8

Paslanmaz krom, gümüş, parlak, beyaz olarak görülen ve sıkça kullanılan sert bir metaldir. Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan paslanmaz krom, darbelere karşı da dayanıklıdır. Paslanmaz krom, günümüz reklamcılığında kullanılan tabela çeşitlerinde farklı renk ve türleriyle led ile aydınlatılarak göze hoş gelen bir şekilde yerini almaktadır. Paslanma krom tabelada sizlerin belirlediği renklerden sonra grafik tasarım aşamasına geçilir. Paslanmaz kromun lazer kesimi yapıldıktan sonra bantlar, harflerin kenarlarına monte edilir ve kutu harflerin içine led yerleştirilerek ışıklandırılır. Paslanmaz krom da harf 304 kalite olarak kullanılır. Açık hava reklamcılığında ışıklı ya da ışıksız olmak üzere üretilen iki çeşit, tabelalarda ve kompozit zeminlerde uygulanarak paslanmaz krom kutu harf olarak sunulur. Paslanmaz kromun fileli paslanma kutu harf olarak da üretildiğini görebiliriz. Paslanmaz krom kutu harf olarak açık hava reklamcılığında gümüş, sarı(gold), bronz, bakır, ayna ve gülaltın renklerinde kullanılmaktadır. İstediğiniz birçok şekil ve yazı karakteri de size özel imal edilebilir. Sanko Reklam olarak siz değerli müşterilerimizin beklenti ve istekleri, en üst düzeyde karşılanmaya çalışılır.